Kontakte oss

Kontaktinformasjon til vår personell, samt adresser til vårt kontor finner du lenger ned på siden.
For å raskt få riktig hjelp for ditt ærende, velg ett av alternativene nedenfor.

FOR FORHANDLER

For deg som er forhandler og vil kontakte kundeservice, benytt skjemaet til høyre. Eller scroll nedover for kontaktinformasjon til vårt personell.

FOR FORBRUKER

Vi ber deg som privatperson i første omgang å ta kontakt med noen av våre ca 300 forhandlere med utstillinger som finnes over hele landet.

Trykk her for å finne forhandler

FOR MEDIA & PRESSE

For snarveier til presserommet, bildebank, logo og kontaktinformasjon.

Tryck her

Kontakt oss

Kontaktinformasjon

* Obligatoriske felt

 

SALGS NORGE


Salgssjef
knut anton hole
knut.hole@macrobad.no
(+47) 920 22 136


Regionssjef
Åge Pedersen
aage@macrobad.no
(+47) 911 18 370


Regionssjef
Joar Byberg
joar@macrobad.no
(+47) 924 70 069


Regionssjef
Audun Evertsen
audun@macrobad.no
(+47) 918 12 774

 

ORDRE & KUNDESERVICE


Ordre & kundeservice
Janet Straumsheim
janet@macrobad.no
(+47) 932 39 999


Ordre & kundeservice
Jesper Wadensten
jesper.wadensten@macro.se
vxl: +46 (0)430 484 00


Ordre & kundeservice
Tommy Johansson
tommy.johansson@macro.se
vxl: +46 (0)430 484 00


Ordre & kundeservice
Mikael Persson
mikael.persson@macro.se
vxl: +46 (0)430 484 00


Ordre & kundeservice
Patrik Dahlgren
patrik.dahlgren@macro.se
vxl: +46 (0)430 484 00

 

CEO & FINANS


CEO
Johan Aspemar
johan.aspemar@macro.se
vxl: +46 (0)430 484 00


Økonomisjef
Karin Angelstedt
karin.angelstedt@macro.se
vxl: +46 (0)430 484 00


Økonomisassistent
Ulla Johnsson
ulla.johnsson@macro.se
vxl: +46 (0)430 484 00

 

INNKJØP


Innkjøpere
Carina Gunarsson
carina.gunnarsson@macro.se
vxl: +46 (0)430 484 00


Innkjøpere
Caroline Vejklint
caroline.vejklint@macro.se
vxl: +46 (0)430 484 00

 

MARKEDSFØRING & IT


Markedssjef
Therese Persson
therese.persson@macro.se
vxl: +46 (0)430 484 00


Markedskoordinator
Karin Karlsson
karin.karlsson@macro.se
vxl: +46 (0)430 484 00


Webbkoordinator
Björn Brolin
bjorn.brolin@macro.se
vxl: +46 (0)430 484 00


IT-ansvarlig
Kim Stedt
kim.stedt@macro.se
vxl: +46 (0)430 484 00

 

UTVIKLING & KVALITET


Produktsjef
Jörgen Carlsson
jorgen.carlsson@macro.se
vxl: +46 (0) 430 484 00


Konstruktør
Daniel Jakobsson
vxl: +46 (0) 430 484 00


Konstruktør
Elias Axelsson
vxl: +46 (0) 430 484 00

 

LAGER 


Lagersjef
Morgan Sigurdsson
morgan.sigurdsson@macro.se
vxl: +46 (0)430 484 00


Lager
Patrik Arthursson

 


Lager
Peter Lundin


Lager
Tobias Olofsson

 

PRODUKSJON


Produksjonssjef
Jan-Inge Ottosson
jan-inge.ottosson@macro.se
vxl: +46 (0)430 484 00


Produksjonsplanlegger
Dan Ericson
dan.ericson@macro.se
vxl: +46 (0)430 484 00


Produksjon
Aida Alibabic


Produksjon
Anders Gerber

 


Produksjon
Anders Karlsson


Produksjon
Carola Eriksson


Produksjon
Cejvan Fahrudin


Produksjon
Fredrik Karlsson

 


Produksjon
Linda Andersson


Produksjon
Malin Dembro


Produksjon
Mahmut Brnjicanin


Produksjon
Martin Johansson

 


Produksjon
Nedzad Alibegovic


Produksjon
Patrik Strömberg


Produksjon
Peter Persson


Produksjon
Pierre Bengtsson

 


Produksjon
Rasema Brnjicanin


Produksjon
Roger Strandberg


Produksjon
Samir Ejup


Produksjon
Torbjörn Nilsson